אודות

מאיה רייטן, אמא של אביעד-זאב, יעל ונועה, בעלת תואר שני (מסלול מחקרי) בתוכנית הבינלאומית ללימודי מדינת ישראל באוניברסיטת בן-גוריון, ארכיונאית, בעלת תעודת מידענית (טכניון), ונסיון רב בעבודה עם חומר ארכיוני אישי, בשנת 2006 עברתי להתגורר בנגב, במדרשת בן-גוריון ושם אני מגדלת את ילדיי, מנכ"ל ומייסדת של "ינשוף- שימור מורשת אישית",  המבקש לספר סיפורי מורשת אישיים, משפחתיים וקהילתיים, לשמר ולהנגיש אותם.

המטרה הראשונה היתה למצוא פתרון להנצחת זיכרה של ״סבתא אניטה״, סבתה שלי ז״ל, לילדי, שלא זכו להכיר אותה. המחשבה היתה איך אפשר יהיה להנגיש אותה אליהם כדי שהיא תהפוך לחלק משמעותי בסיפור חייהם, כמו שהיא משמעותית בסיפור חיי שלי.

"ינשוף" נולד מתוך האמונה שחייבים להציל את חומרי המורשת הנמצאים אצל אנשי פרטיים, לשמר אותם, להנגיש אותם לבני המשפחה ולציבור, כדי שלא יישכחו בארגזים המאובקים, יעלמו מן העולם וירדו אל תהום הנשייה. "ינשוף" מציע ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ סידור של חומרי מורשת, ניהול תהליך הדיגיטציה והנגשה שלהם בפלטפורמה חכמה, דינמית, אינטראקטיבית ונוחה שתאפשר לכל אחת ואחד לספר את סיפורם האישי ובכך לאפשר לספר את הסיפור של החברה כולה.

מאיה רייטן – קורות חיים

 

בין לקוחותי:

           

 

 

אני זמינה בשבילך לכל שאלה:

התקשרו עכשיו